Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін бюджет қаражаты есебінен беру, сондай-ақ жасына байланысты зейнетақы төлемдерін, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды, мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындау және жүзеге асыру қағидаларына
6-қосымша

Берілген күні: 07.09.2022, шығар. №003

АНЫҚТАМА

Азамат (-ша) Айдар Диана Айдарқызы, 22.11.2004
                                                                        (білім алушының Т.А.Ә., туған жылын көрсете отырып)

Ол іс жүзінде «Талдықорған сервис және технология колледжі» МКҚК
                                                                               (оқу орнының толық атауы)

Мемлекеттік лицензия KZ35LAA00016449, 04.07.2019 ж., мерзімі шектеусіз
(білім беру қызметін жүзеге асыруға құқық беретін лицензиясының №, берілген күні және қолданылу мерзімі көрсетілсін)

1 курсының білімгері болып табылады, оқу нысаны күндізгі

Анықтама 2022/2023 оқу жылына жарамды

Анықтама Мемлекеттік корпорацияның «Жетісу облысы», «Алакөл ауданы» бөлімшесіне ұсыну үшін берілді.

Оқу орнындағы оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

Оқыту кезеңі: 01.09.2022 жылынан (-нен) 01.07.2025 жылға дейін

Ескертпе: анықтама 1 жылға жарамды
Білім алушы оқу орнынан шығарылып жіберілгенде немесе басқа оқу орнына ауысқан жағдайда, оқу орнының басшысы жәрдемақы алушының тұрғылықты жері бойынша Мемлекеттік корпорация бөлімшесін хабардар етеді.

Колледж директоры

Базаркулова Ляззат Тілеубайқызы

Құжат «Талдықорған сервис және технология колледжі» МКҚК сандық платформасында қалыптастырылды.
Осы құжат «Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба» туралы Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы №370-ІІ Заңы 7 бабының 1 тармағына сәйкес қағаз тасығыштағы
құжатпен бірдей.

Электронды құжаттың түпнұсқалығын сол жақ жоғарғы бұрыштағы QR-кодты сканерлеу арқылы, сондай-ақ колледждің білім беру сайтына сілтемемен өту арқылы тексере аласыз - https://tksit.edu.kz

QR-код «Талдықорған сервис және технология колледжі» МКҚК сандық платформасынан алынған және колледж директорының қолы қойылған деректерді қамтиды.