09.10.2024 күні Талдықорған сервис және технология колледжінде 2024-2025 оқу жылында «БІРТҰТАС ТӘРБИЕ БАҒДАРЛАМАСЫ: ҚҰНДЫЛЫҚТАР ЖӘНЕ ОНЫ ІСКЕ АСЫРУ ЖОСПАРЫ» атты тақырыбында сынып жетекшілер циклдық комиссиясының төрайымы Ускембаева А.Т. кезекті отырысты өткізді.

Жиын мақсаты: білім беру ұйымдарындағы 2023-2024 оқу жылында жүзеге асырылатын тәрбие жұмысын ұйымдастыру ерекшеліктері бойынша әдістемелік көмек көрсету, кәсіби шеберлігін жетілдіру.

Жиын барысында ұстаздар қауымы  өз ойларымен бөлісіп, сындарлы кері байланыс ұсынды. Бағдарлама аясында қадір-қасиет, ар-намыс, адалдық, патриотизм, жауапкершілік, әдептілік, мейірімділік, сүйіспеншілік, үлкенге ізет, кішіге құрмет сияқты қасиеттерге ие шығармашыл азаматты тәрбиелеу, сондай-ақ,  тәрбие жұмысының проблемалық мәселелері, себептері, шешу жолдары жан-жақты талқыланды.