ПРЕСС-РЕЛИЗ | Талдықорған қ. | 31.03.2022 ж.
WorldSkills стандарты бойынша шеберлік сағаты. Тақырыбы: «Шоколадты қыздыру және салқындату, одан өнімдер дайындау». Шеберлік сағатының мақсаты: Шоколадты қыздыру және салқындату тәжірибесімен бөлісу.

* 2022 жылдың 31 наурызында «Жас маман» жобасы аясында Талдықорған сервис және технология колледжінде «Шоколадты қыздыру және салқындату, одан өнімдер дайындау» тақырыбында шеберлік сағаты өтеді.
* Шеберлік сағатын «Кондитерлік іс» WSK бас сарапшысы, педагог-сарапшы, @aec.almaty.official Алматы экономикалық колледжінің өндірістік оқыту шебері – Сейтбекова Асем Кайратовна өткізеді.

Шеберлік сағатында қара, сүтті және ақ шоколадтарды қыздыру және салқындату, корпусты кәмпиттер дайындау және шоколадты бояу ұсынылады.
* Мақсатты аудитория: Кондитерлік іс құзыреттілігі бойынша өндірістік оқыту шеберлері.
Біздің жаңа сайт | Наш новый сайт - www.tksit.edu.kz
Мекен-жайымыз: