24.02.2023 жылы Сервис және технология колледжінде 07230100 «Тігін өндірісі және киімді модельдеу» мамандығы бойынша циклдік комиссия апталығы аясында «Кинусайга – инесіз пэчворк» тақырыбында шеберлік сағаты өтті. Шеберлік сағатын өткізген - өндірістік оқыту шебері Стасюкова Ольга Владимировна. Оған С21ПУ, С22ПУ, С 31ПУ топтары қатысты. Шеберлік сағатының мақсаты - студенттерді жапондық лоскутты картиналар жасау техникасымен таныстыру, шығармашылық пен қиялды дамыту.

«Кинусайга» техникасы студенттерге материалды «сезінуге», түсі, құрылымы және тоқуы бойынша қажетті сынықтарды таңдағанда қиялын дамытуға мүмкіндік берді. Кинусаиг техникасын қолдана отырып, сіз киім үлгілерін қағазға боялған киімдермен емес, жылтырақтар мен түрлі жабдықтарды қолдана отырып, бірден безендірілген материалмен бейнелей аласыз. Бұл ойластырылған бейнені айқын және анық жеткізудің, сонымен қатар барлық шығармашылық идеяларыңызды жүзеге асырудың тамаша тәсілі!