2022 жылдың 9 ақпанында "Шаштараз-өнері" мамандығы бойынша, жас педагог, өндірістік оқыту шебері Кенжебекова Ұлбосын Бейсенбекқызының сүйемелдеуімен" Шаштың әртүрлі ұзындығына электр қысқыштарды пайдалана отырып шашты сәндеу " тақырыбында шебер-сынып өткізілді.

Шебер-сынып өткізе отырып, Ұлбосын Бейсенбекқызы жай ғана білім беруге ұмтылмады. Ол қатысушыларды процеске қатысуға, оларды белсенді етуге, тіпті өздері үшін жасырылған нәрсені оятуға, өзін-өзі дамытуға кедергі келтіретін нәрсені түсінуге және жоюға тырысты. Студенттер термореттегіш үтік-түзеткіштің көмегімен шашты бұйралау техникасына жоғары қызығушылық танытты. Электр қысқыштарымен шашты сәндеу қазіргі заманғы шаштараз мамандарының шеберлігінің ерекше түрі болып табылады.